Inner Banner
  • اخبار
  • اقدام خود جوش کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در محرومیت زدایی
امتیاز دهید :

اقدام خود جوش کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در محرومیت زدایی

اقدام خود جوش کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در محرومیت زدایی
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ / تعداد بازدید : 26 منبع:روابط عمومی

اقدام خود جوش کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در محرومیت زدایی
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، در یک اقدام خودجوش، کارکنان این منطقه درصدی از حقوق خود را بصورت مستمر، برای طرح حمایت از نیازمندان و محرومیت زدایی از جامعه اختصاص دادند.
این طرح در راستای یکی از مهمترین تاکیدات و دغدغه‌های همیشگی رهبر انقلاب به مدیران و نهادهای مسئول رسیدگی به امور محرومان جامعه در رفع فقر و محرومیت زدایی از جامعه داشته‌اند، به صورت اختیاری در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به اجرا درآمد.
داودآبادی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در توضیح این طرح گفت: با توجه به رسالت منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری، رونق تولید و شکوفایی اقتصادی در استان و کشور، نگاه ویژه به برنامه‌های محرومیت زدایی در استان، که در گذشته چندان مورد توجه نبوده را از اولویت‌ ها و وظیفه اخلاقی و انسانی همه آحاد جامعه از جمله خدمت‌گذاران اقتصادی دانست. لذا پیشنهاد اختصاص بخشی از درآمد ماهیانه به این امر با استقبال خوب کارکنان این مجموعه روبرو شد که در اینجا جا دارد از همکاری همه همکاران گرامی تقدیر و تشکر نمایم.
لازم بذکر است که از اواخرسال گذشته تا کنون منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بصورت مستقل از راه صرفه جویی در هزینه‌ها و با همیاری فعالان اقتصادی مستقر در منطقه ویژه در چندین نوبت اقدام به توزیع بسته های کمک معیشتی به خانواده‌های نیازمند در سطح استان و بخش سلفچگان کرده‌ است.
منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در 50 کیلومتری قم در زمینی به مساحت 2000 هکتار در سال 1376 به تصویب هیات وزیران رسید. هم‌اکنون حدود 170 واحد تولیدی و تجاری در این منطقه فعالیت می‌کند که این رقم نمایان گر فعالیت بیش از 80 درصد واحدهای دارای پروانه بهره‌برداری منطقه است.این منطقه به‌عنوان مهم‌ترین و نزدیک‌ترین منطقه ویژه اقتصادی به مرکز سیاسی ـ اقتصادی کشور، واقع در مسیر جاده ابریشم، راه‌آهن سراسری و بزرگراه‌های اصلی شمال ـ جنوب و شرق ـ غرب ایران بوده و جهت برقراری ارتباط با اروپا، کشورهای آسیای میانه و خلیج‌فارس به‌منظور تولید، صادرات و ترانزیت کالا، موقعیتی ممتاز داشته و قادر است نقش تعیین‌کننده‌ای در اقتصاد کلان منطقه و کشور ایفا نماید.
وب سایت منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان:
www.qssez.ir
نشانی ما در شبکه های اجتماعی
eitaa.com/chqssez
ble.ir/ch_qssez
iGap.net/chqssez
gap.im/chqssez
splus.ir/chqssez
t.me/chqssez
twitter.com/qssez
instagram.com/qssez1397
Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.