Inner Banner
  • اخبار
  • رایزنی های اولیه برای امضای تفاهم نامه
امتیاز دهید :

رایزنی های اولیه برای امضای تفاهم نامه

رایزنی های اولیه برای امضای تفاهم نامه
تاریخ : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / تعداد بازدید : 496
رایزنی های اولیه برای امضای تفاهم نامه میان دانشگاه علمی کاربردی منطقه ویژه سلفچگان با کارخانه فولاد غرب آسیا

قائم‌مقام دانشگاه علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، در دیدار با مدیرعامل شرکت فولاد غرب آسیا در منطقه نیزار قم، رایزنی های اولیه برای امضای تفاهم نامه میان این دانشگاه با کارخانه فولاد غرب آسیا را انجام داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، حسین رستمی با حضور در کارخانه بزرگ فولاد غرب آسیا، و دیدار با مهندس خلیقی مدیرعامل این واحد بزرگ صنعتی استان قم، اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان دارای ظرفیت های بسیار آماده ای برای سرمایه گذاری صاحبان صنایع است.

وی در ادامه با بیان این که دانشگاه علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان نیز اخیرا راه اندازی شده و در رشته های حوزه صنعت پذیرش دانشجو داشته است، گفت: این دانشگاه زمینه پذیرش کارکنان کارخانه فولاد غرب آسیا و ارائه آموزش های لازم به آنان را دارد تا در نهایت مدرک معتبر علمی هم در دوره های کوتاه مدت و پودمانی و هم دوره های بلند مدت نیز به آنان داده شود.

در ادامه مهندس خلیقی مدیرعامل کارخانه فولاد غرب آسیا، ضمن ابراز خرسندی از پیشنهاد سرمایه گذاری و همکاری بیشتر با منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ابراز امیدواری کرد، و بیان داشت: همکاری با دانشگاه علمی کاربردی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، زمینه همکاری های بیشتر و کلی تری را در این منطقه ویژه اقتصادی، برای شرکت فولاد غرب آسیا فراهم کند.


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.