Inner Banner
  • اخبار
  • ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در استان و کشور بی نظیر است
امتیاز دهید :

ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در استان و کشور بی نظیر است

ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در استان و کشور بی نظیر است
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ / تعداد بازدید : 328 منبع:روابط عمومی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم:

ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در استان و کشور بی نظیر است

مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان: هدف ما حرکت جهادی براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

صبح امروز مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و فعالان اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، محسن امیدیان با اشاره به موقعیت منحصر بفرد منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: ظرفیت‌هایی که در این منطقه وجود دارد در سطح استان و کشور بی نظیر است. وی با اشاره به انجام برورکراسی اداری که در بخش صنعت و اقتصاد وجود دارد و موانع جدی سر راه  فعالان اقتصادی ایجاد می‌کند، اقدامات صورت گرفته در منطقه ویژه را در راستای برطرف کردن و یا کاستن این برورکراسی اداری ضروری دانست و افزود: اقدامات بسیار خوبی در زمینه رشد و شکوفایی منطقه انجام شده است اما به نظر کافی نیست و نیاز به تلاش مضاعف دارد.

معاون استاندار قم با اشاره به جابجایی صورت گرفته در مدیریت منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ، مدیرعامل و هیئت مدیره جدید منطقه را داری روحیه جهادی  و دارای تخصص در حوزه‌های مختلف اقتصادی، تجاری، صنعتی و حقوقی معرفی و اعلام کرد: فرصت خیلی خوبی فراهم شده است تا سنگ‌بنای اساسی برای یک حرکت بنیادین در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با ظرفیت‌های ذکر شده در حوزه اقتصاد و صنعت صورت گیرد. همچنین ایشان ضمن تشکر از زحمات آقای‌طباطبایی و هیئت مدیره سابق منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، اقدامات صورت گرفته را مثبت و با ارزش دانست.

امیدیان در بخش دیگر از سخنان خود گفت:  فعالان اقتصادی هر نوع حمایتی  را از سوی دولت متصور هستند ما خود را متعهد و موظف به انجام آن می دانیم؛ چرا که اگر بر اساس ظرفیت هایش حرکت کند اتفاقات بسیار مثبتی در منطقه، استان و کشور رقم خواهد زد.

در ادامه این برنامه طباطبایی مدیر عامل پیشین منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گزارش اجمالی از اقدامات صورت گرفته در زمان تصدی وی در این سمت به حاضران ارائه نمود و یک از فعالان منطقه ویژه نیز به بیان خواسته ها و انتظاراتی که از مسئولین ، مدیرعامل و هیئت مدیره جدید دارند؛ اشاره نمود. در پایان این مراسم نیز محمود داودآبادی مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد و فعالیت‌های اقتصادی، بکارگیری رهنمودهای ایشان در این حوزه را از اهم سیاست‌ها و برنامه ریزی در جهت پیشبرد برنامه‌های توسعه اقتصادی برای منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برشمرد.

وی تاکید کرد: هدف ما اجرای دقیق اسناد بالادستی است که مقام معظم رهبری حتی اخیرا در مورد اقتصاد و رونق تولید و جهش اقتصادی تبیین فرمودند. داودآبادی در پایان از همه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای ایجاد تحول و توسعه کمی و کیفی در منطقه و نیز کمک به مجاورین آن درخواست تعامل و همکاری بیشتری نمود.

 

  

آخرین اخبار


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.