Inner Banner
  • اخبار
  • مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در پیامی به مناسبت روز خبرنگار
امتیاز دهید :

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در پیامی به مناسبت روز خبرنگار

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در پیامی به مناسبت روز خبرنگار
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ / تعداد بازدید : 99 منبع:روابط عمومی

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در پیامی به مناسبت روز خبرنگار:
تقارن روز خبرنگار با عاشورای حسینی، یادآور وظیفه خطیر اطلاع رسانی در جامعه است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، متن پیام محمود داودآبادی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به این شرح است:
به نام خداوندبخشنده مهربان
به قلم قسم و به آنچه که می نویسد
۱۷ مرداد ماه، یادآور شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار است که یادآور اراده عظیم پیام رسانی مردان و زنانی است که در خط مقدم دفاع از مرزهای فکری و فرهنگی، با گزارشگری واقع‌بینانه، صادقانه و شفاف، پرچم بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده اند.
جامعه خبرنگاران همانند مورخانی هستند که هر آنچه در جامعه اتفاق می‌ افتد را بدون در نظر گرفتن علایق شخصی و با کنار گذاشتن هرگونه تعصب، با قلم راستی و درستی می‌نگارند و ضمن انتقال رخدادها به مردم زمان خود آن را در حافظه تاریخ ثبت می کنند.
دغدغه اصلی خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه بی‌تردید توسعه فرهنگی جامعه و پیشرفت همه جانبه کشور است که این امر با انتقادات کارآمد و پیشنهادات سازنده، مسیر را برای ایران اسلامی مقتدر هموار خواهد کرد.
تقارن این روز با عاشورای حسینی یادآور وظیفه خطیر اطلاع رسانی در جامعه است که حضرت زینب(س) پس از این روز عظیم با انتقال گوشه گوشه اتفاقات رخ داده در سرزمین کربلا دین جدشان را تا ابد زنده نگه داشتند.
ضمن عرض تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی محضر حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری و ادای احترام به مقام بلند شهیدان، بویژه خبرنگاران شهید،موفقیت بیش از پیش اصحاب رسانه و خبرنگاران متعهد را از درگاه خداوند مسئلت می نمایم.Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.