Inner Banner
  • اخبار
  • پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
امتیاز دهید :

پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
تاریخ : ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ / تعداد بازدید : 181
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در پیامی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی گفت:روز ملی ارتباطات و روابط عمومی می‌تواند نقطه عطفی در پیشرفت و ارتقاء واحدهای روابط عمومی در کل کشور باشد.
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی فردونیوز؛بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی  یادآور جایگاه ارتباطات و روابط انسانی در عصر حاضر است، به گونه ای که شاید در هیچ دوره تاریخی وابستگی جوامع و افراد به اطلاعات و ارتباطات به این اندازه نبوده است.
روابط عمومی حرفه ای و مبتنی بر برنامه مدون، به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین افراد جامعه، مسئولیت خطیری در فرآیند شناخت صحیح انسان‌ها از یکدیگر دارد و به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم سازمان‌ها با ذینفعان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است. روز ملی ارتباطات و روابط عمومی می‌تواند نقطه عطفی در پیشرفت و ارتقاء واحدهای روابط عمومی در کل کشور باشد مشروط به آن که نگاه سطحی به فعالیت های روابط عمومی تغییر کند و جایگاه این واحد حساس به عنوان یک واحد کاملا تخصصی و موثر در دستگاه‌ها و نهادهای کشور تثبیت شود.
اینجانب ضمن تبریک  روز ارتباطات ، اطلاع رسانی و روابط عمومی به تمامی فعالان این عرصه امیدوارم در سایه توجهات الهی و در پناه امام زمان(عج) در مسیر منتهی به کسب رضایت الهی  و خدمت صادقانه همواره موفق و پیروز باشند
آخرین اخبار


Copyright © Salafchegan Economic Special Zone. All Rights Reserved

WebDesign and SEO By ParsianMehr.