دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ -
فا |  En |  Ar
Home    منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان موتور محرکه توسعه استان می باشد

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان موتور محرکه توسعه استان می باشد منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان موتور محرکه توسعه استان می باشد (تعداد بازدید : 2287)
استاندار قم: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان موتور محرکه توسعه استان می باشد
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، بهرام سرمست استاندار قم طی سخنانی در مجمع فوق العاده منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان که صبح امروز در استانداری قم برگزار گردید، وجود منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در استان قم را یک پتانسیل بسیار ارزشمند عنوان کرد. ایشان با اشاره به توانایی و تجربه اعضای مجمع و هیات مدیره منطقه ویژه که هر کدام سوابق بسیارخوبی در امور اجرایی کشور داشته و دارند، گفت: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با اتکا به این توانایی و مزیت های قانونی که دارد موتور محرکه توسعه استان می باشد و همین امر باعث گردیده است تا انتظاراتی که از منطقه ویژه می رود بیش از این باشد.
وی افزود قطعا تعارض و مشکلاتی در قوانین و مسیر توسعه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان وجود دارد که منکر آن نمی توان شد اماباید با تعامل و پیگیری جدی حتی المقدور این مشکلات و موانع را برطرف نمود.
استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت شناساندن منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به سرمایه گذاران داخلی و خارجی، بخصوص سرمایه گذاران بومی استان قم، خواستار افزایش سهم منطقه ویژه در توسعه استان شد.
رییس مجمع منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، اتصال این منطقه به راه آهن سراسری را نکته بسیار مهم و حائز اهمیت برای توسعه و پیشرفت منطقه ویژه و استان اعلام کرد و از پیگیری جدی استانداری و دستگاههای ذیربط برای تحقق این امر خبر داد. وی با اشاره به حیاتی بودن جذب سرمایه گذار برای مناطق ویژه اقتصادی، برگزاری همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در استان قم طی ماه های آینده را برنامه ای مناسب برای شناساندن منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بعنوان یکی از مهمترین پتانسیل های سرمایه گذاری در استان برشمرد و از منطقه ویژه بعنوان یکی از پایه های اصلی برگزاری این همایش یاد کرد.
در آغاز این جلسه نیز طباطبایی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گزارشی از عملکرد و اقداماتی که در سال گذشته صورت گرفته و بودجه و برنامه های پیشنهادی برای سال جاری را برای ریاست ، اعضای مجمع و هیات مدیره منطقه ویژه، ارائه نمود.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
منبع : روابط عمومی

تصاویر مرتبط
استاندار قم: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان موتور محرکه توسعه استان می باشد استاندار قم: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان موتور محرکه توسعه استان می باشد استاندار قم: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان موتور محرکه توسعه استان می باشد