دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ -
فا |  En |  Ar
Home    معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور (تعداد بازدید : 2085)
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور:
تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با توجه به توانمندی هایی که در این منطقه وجود دارد، می تواند برای صنعت این استان بسیار مفید باشد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، پیش بین معاون فرهنگی، اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در بازدید از منطقه ویژه و دیدار با مدیر عامل این منطقه، تنوع در تخصص و رشته های موجود در این منطقه را برای ایجاد مرکز آموزشی بسیار حائز اهمیت دانست.
وی گفت: همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی با یکی از دانشگاه های معتبر کشور با مشارکت خارجی در زمینه آموزش و تربیت 7000 کاردان در 20 رشته تخصصی مفید برای صنعت که در حال بررسی و اقدام می باشد را ، باعث بوجود آمدن نگاه رو بسوی آینده صنعت دانست و آن را از جمله اهداف مهم این دانشگاه ذکر نمود.
پیش بین در ادامه افزود: در خواست منطقه ویژه برای تاسیس یک واحد آموزشی جامع علمی- کاربردی در منطقه ویژه نیز ،از همین نوع دیدگاه نشات گرفته است و چنانچه تا حصول نتیجه امکان دارد با مسایل و دشواری هایی روبرو شوید اما با تلاش و جدیت و مساعدت مسئولین دانشگاه و منطقه می توانید نتیجه مطلوب را بدست آورید.
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور تاسیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان را با توجه به توانمندیی و ظرفیت هایی که در این منطقه وجود دارد، برای صنعت استان بسیار مفید ارزیابی کرد.
وی با بیان برخی از مزیت های دانشگاه های جامع علمی کاربردی ، از جمله یک بار پذیرش بودن برخی از رشته های موجود ، تقویت سطح کاردانی بجای کارشناسی، پروژه محور بودن برخی از رشته ها در مقاطع کارشناسی ارشد و حرکت به سمت کارهای عملی بجای تئوری، از توان این دانشگاه در تجمیع دوره های عملی کوتاه مدت پودمانی و ارائه مدرک متناسب با آن دوره ها در این دانشگاه خبر داد.
پیش بین، برگزاری دوره های کوتاه مدت پودمانی مورد نیاز واحد های تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و یا صنایع استان در این منطقه را بعنوان یکی از نتایج مثبت تاسیس واحد دانشگاهی علمی- کاربردی در منطقه ویژه دانست و از منطقه ویژه خواست تا علاوه بر داشتن این دیدگاه همکاری نزدیک تری با دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قم در برگزاری چنین دوره هایی داشته باشد.
در ابتدای این جلسه طباطبایی مدیرعامل منطقه، ضمن خوش آمدگویی به معرفی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و خدماتی که در این منطقه ارائه می گردد پرداخت.
در این دیدار نادری،رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قم،محمد زاده مدیر فعالیت های قرآنی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، ابراهیمی فرد، مدیر پژوهش دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قم و محمدی مدیر گسترش دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قم، پیش بین، معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور را همراهی کردند و در انتهای این دیدار از چند واحد فعال منطقه ویژه بازدید نمودند.
متن خود را اینجا وارد کنید.

تاریخ: ۱۳۹۸/۰۲/۰۴
منبع : روابط عمومی

تصاویر مرتبط
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور