چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ -
فا |  En |  Ar
Home    تجلیل از دو واحد صنعتی منطقه ویژه در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن

تجلیل از دو واحد صنعتی منطقه ویژه در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن تجلیل از دو واحد صنعتی منطقه ویژه در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن (تعداد بازدید : 2222)

تجلیل از دو واحد صنعتی منطقه ویژه در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در آیین گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور استاندار قم، شهیدی معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت کشور، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سایر مسئولین و مدیران دستگاههای دولتی و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی برگزار شد، از 2 پیکسوت صنعتی و 13 صنعتگر برتر استان تجلیل شد.
از میان این 13 صنعتگر برتر استان که از آنها تجلیل بعمل آمد دو واحد سروش دیزل که مونتاژ خودرو های سنگین و نیمه سنگین هیوندای و شرکت آریان کیمیا تک که تولید کننده محصولات بهداشتی و آرایشی می باشند در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان مشغول به فعالیت بوده و با احداث واحدهای تولیدی خود در این منطقه از مزایا و امکاناتی که مناطق ویژه اقتصادی در امر تولید در نظر گرفته اند، بهره برداری می نمایند.
لازم بذکر است شرکت آریان کیمیا تک برای چندمین بار در سالهای اخیر است که بعنوان صنعتگر برتر استان از آن تجلیل بعمل می آید ، همچنین صنایع دیگری همچون شیمی در سلف، سروش دیزل، دارو درمان نیز درسال جاری و سنوات گذشته از تولید کنندگان برتر استان شناخته شده اند.
منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان قم ، در محدوده اي به وسعت 2000 هكتار در 185 كيلومتري تهران در سال 1376 به تصویب هیات وزیران رسید. اين منطقه ، به عنوان مهمترين منطقه ويژه اقتصادي که به مركز سياسي - اقتصادي كشور نزدیک می باشد، در چهار راه جاده هاي ترانزيت ،جاده ابريشم ، مجاورت راه آهن سراسري و بزرگراههاي اصلي شمال، جنوب ، شرق و غرب ايران واقع شده است، لذا جهت برقراري ارتباط با اروپا ، كشورهاي آسياي ميانه و خليج فارس به منظور توليد، صادرات و ترانزيت كالا، موقعيتي ممتاز و منحصر به فرد داشته و قادر است نقش تعيين كننده اي در اقتصاد كلان كشور ايفا نمايد.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
منبع : روابط عمومی

تصاویر مرتبط
تجلیل از دو واحد صنعتی منطقه ویژه در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن تجلیل از دو واحد صنعتی منطقه ویژه در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن تجلیل از دو واحد صنعتی منطقه ویژه در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن