چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ -
فا |  En |  Ar
Home    جذب سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان با جديت پيگيري شود

جذب سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان با جديت پيگيري شود جذب سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان با جديت پيگيري شود (تعداد بازدید : 1543)
استاندار قم:جذب سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان با جديت پيگيري شود
استاندار قم ظرفيت هاي منطقه ویژه اقتصادي سلفچگان را مورد توجه قرار داد و خواستار پيگيري جدي تر براي جذب سرمايه گذاري در اين منطقه شد.
به گزارش روابط عمومي منطفه ویژه اقتصادی سلفچگان، دكتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه مجمع عمومی سالانه منطقه ویژه اقتصادي سلفچگان در سالن امام جواد (ع) استانداري قم طي سخناني اظهار كرد: سطح انتظارات از عملکرد اين منطقه بالاست.
استاندار قم ضمن تشکر از اقدامات و عملکرد مدیریت منطقه ویژه، وجود افراد قوی و باتجربه در هیئت مدیره و مجمع منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان را مورد توجه قرار داد و افزود: اين افراد اشرافیت بسیار خوبی نسبت به منطقه و استان قم دارند.
مقام عالي دولت در استان با بيان اينكه منطقه ویژه ظرفیتی بی نظیر برای توسعه استان قم محسوب می شود ادامه داد: از ظرفیت مقامات عالی رتبه نظام برای توسعه و ترقی منطقه اقتصادی سلفچگان بايستي استفاده شود.
استاندار قم همچنین بازدیدهای صورت گرفته و جلسات مرتبط با منطقه اقتصادی سلفچگان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: خروجی جلسات باید منجر به روند افزایشی جذب سرمایه گذار باشد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه در زمینه ی وصول مطالبات معوق منطقه ویژه اقتصادي سلفچگان بایستی فعالانه تر عمل شود گفت: واحد حقوقی منطقه ویژه باید در برخورد با کسانیکه در اجرای تعهدات خود کم کاری می کنند برخورد قانونی کند.
سرمست تعامل مسئولان منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان با استانداری را نیز مطلوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: این تعاملات می تواند منشا افزایش خدمات و حل مشکلات این منطقه اقتصادی باشد.
استاندار قم در پايان برگزاري همایش فرصت های سرمایه گذاری در نيمه دوم سال جاري را نیز مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: بسته های سرمایه گذاری از سوی منطقه ویژه برای این همایش در نظر گرفته شود.

تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
منبع : روابط عمومی

تصاویر مرتبط
جذب سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان با جديت پيگيري شود جذب سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان با جديت پيگيري شود جذب سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان با جديت پيگيري شود جذب سرمايه گذاري در منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان با جديت پيگيري شود